Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Rybex Salát ala krab

150 g
Běžná cena
24,90 Kč 166,00 Kč/kg

Značka: Rybex

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahůdkový rybí salát ala krab.

O značce

Společnost působí na trhu od r. 1997. Během svého působení vždy kladla důraz na kvalitu výrobků, které nabízela. V posledních letech se stala jedním z největších výrobců rybích a lahůdkových specialit ve střední a východní Evropě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu při teplotě 1-8 °C.
Název a adresa výrobce
GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Třinec - Konská 199, PSČ 739 61
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 21 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Surimi rybí maso 40% (pitná voda, rybí maso, stabilizátory: sorbitol, polyfosforečnany, karagenan, cukr, škrob, vaječný bílek, řepkový olej, sójová bílkovina, jedlá sůl, barviva: karmíny, paprikový extrakt, oxid titaničitý, látky zvýraz. chuť a vůni: glutaman sodný, inosinan sodný, guanylan sodný, aroma), salátová omáčka (řepkový olej, pitná voda, modifik. kukuřičný škrob, stabilizátory: guma guar, xanthan, jedlá sůl, ocet kvasný lihový, sušené vaječné žloutky), jogurt bílý, sterilovaný celer (pitná voda, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, antioxidant: disiřičitan draselný), cukr, konzervanty: benzoan sodný, sorban draselný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 172 kJ
Tuky 11 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 15 g
Z toho cukry 6.6 g
Bílkoviny 3.7 g
Sůl 1.3 g

Alergeny

Ryby Ano
Mléko Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002014