0
K pokladně

Authentic Camping salát

150 g
Akční cena 24,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
32,90 Kč 219,33 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Skvělý parťák nejen pod stan, ale i pod ozdobu na chlebíčku  

Stejně jako při kempování, i s tímto salátem se pojí spousta dobrého. Od prvního pohledu, přes zajímavou vůni a chutí to rozhodně nekončí. Salám junior si s dalšími přísadami lebedí ve vlastnoručně vyrobené domácí majonéze s vysokým obsahem oleje.

O DODAVATELI

Lahůdky – Palma, spol. s r.o.

Rodinná firma s tradicí od roku 1993, kterou založili bratři Říhové, již zde dodnes působí. Jejich specializací jsou lahůdky a obložené pečivo. Od roku 2019 vyrábí firma také rostlinné produkty pod značkou Vitall. Sečteno a podtrženo, pochutnáte si jak na masitých specialitách, tak i na rostlinných veganských dobrotách. O to se dennodenně stará bezmála 100 pracovníků, kteří jsou srdcem Lahůdek Palma.

Pečlivý výběr surovin a jejich dodavatelů, vysoká kvalita, přísné hygienické normy, velké nároky a požadavky na nejrůznější certifikace – to je filosofie této značky. Zachovávají si tradiční postupyruční výrobu a chuťové náhražky jsou zde zcela zapovězené. Díky tomu oceníte vskutku poctivou chuť těchto tradičních delikates.  

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +1°C do +7°C. Po otevření ihend spotřebujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 3 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Salám junior 36 % [vepřové maso, voda, vepřové kůže, jedlá sůl, bramborový škrob, konzervant (dusitan sodný), stabilizátor (E451), koření, cukr, barvivo (paprikový extrakt), extrakt koření], sterilovaná zelenina (okurky, papriky, voda, ocet kvasný lihový, cukr, sůl), majonéza [řepkový olej, voda, modifikované bramborové škroby, VAJEČNÉ žloutky sušené, stabilizátory (guma guar, xanthan), ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl], marinovaná cibule, HOŘČIČNÉ semeno, feferonová pasta 3 % [feferony 88 %, jedlá sůl, konzervant (kyselina benzoová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová)], extrakt koření, pepř mletý.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 669 kJ
Energetická hodnota 162 kcal
Tuky 14 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.3 g
Sacharidy 4.3 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 4.6 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056437