0
K pokladně

Gastro Pochoutkový salát

140 g
Běžná cena
24,90 Kč 177,86 Kč/kg

Značka: Gastro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pochoutkový salát s majonézou ze 100 % kvalitních surovin bez ztužených tuků, sladidel a bez lepku.

O výrobci

Gastro menu expres to jsou delikátní lahůdkové produkty. Pro české zákazníky je vyrábí od roku 1998 a zachovala i řadu tradičních receptur. Na výrobu se používají výhradně kvalitní suroviny. V současnosti nabízí firma velmi široký a pestrý sortiment lahůdkářských a rybích produktů a je schopna pružně reagovat na potřeby trhu a především na požadavky svých zákazníků. Pro regionální zákazníky nabízí také široký sortiment chlebíčků a baget.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě +1 °C až +8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Třinec - Konská 199, PSČ 739 61
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 23 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 22 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Majonéza (řepkový olej, pitná voda, brambor. škrob, guma guar, xanthan, hořčicové semeno, suš. vaječné žloutky, jedlá sůl, ocet kvasný lihový), výrobní salám (drůbeží maso strojně oddělené, pitná voda, vepřové kůže, brambor. škrob, jedlá sůl, česnek, stabilizátory: di-, tri:, polyfosforečnany, uhličitan sodný, zahušťovadlo: guma guar, konzervant: dusitan sodný, koření, dextróza, maltodextrin, cukr, barvivo: karmíny, látka zvýr. chuť a vůni: glutaman sodný), okurky, cibule, hrášek, cukr, hořčicové semeno, pitná voda, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, kyselina: kys. citrónová, antioxidant: disiřičitan draselný, koření, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1003 kJ
Energetická hodnota 240 kcal
Tuky 19.54 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.72 g
Sacharidy 7.57 g
Z toho cukry 3.69 g
Bílkoviny 4.3 g
Sůl 1.73 g

Alergeny

Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002004