0
K pokladně

Ponnath Špekáčky

300 g
Běžná cena
74,90 Kč 249,67 Kč/kg

Značka: Ponnath

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Špekáčky špičkové kvality od řeznických mistrů. Jedná se o drobné, tepelně opracované masné výrobky kořeněné chuti s udírenským aroma. Produkt je balen v ochranné atmosféře.

O výrobci

Společnost Ponnath Řezničtí Mistři provozuje rodina s třistaletou řeznickou tradicí, což z ní dělá jednoho z nejdéle fungujících výrobců uzenin v celém Německu. Majitel Michael Ponnath dodnes ctí tradiční postupy při zpracování řeznických výrobků, přičemž je kombinuje s nejmodernějšími technologiemi a zodpovědným přístupem zaměstnanců k práci. Společnost neustále vyvíjí své recepty a přichází s novými uzenářskými specialitami nevšedních chutí, aby uspokojila vysoké nároky spotřebitelů. Jeden z jejích závodů se nachází i v České republice v Sušicích.

Doporučení

Tradiční přípravou špekáčků je jejich opékání na otevřeném ohni. Přitom je typické špekáčky nařezat, aby se urychlilo jejich opečení. Zároveň se tím snižuje jejich tučnost.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0 °C do +5 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.
Název a adresa výrobce
Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o. Pražská 117, 342 01 Sušice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 24 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 19 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Vepřové maso 70%, pitná voda, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), amaranth, stabilizátor (difosforečnany) antioxidanty (askorban sodný, kyselina L-askorbová), dextroza, koření, extrakty koření, konzervant (dusitan sodný), vepřové střevo, kouř. Maximální obsah tuku 40%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1531 kJ
Energetická hodnota 371 kcal
Tuky 36 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15.7 g
Sacharidy 0.8 g
Z toho cukry 0.4 g
Bílkoviny 10.9 g
Sůl 1.98 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 70 - 79%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001913