0
K pokladně

Ponnath Bavorská grilovací klobása

200 g
Běžná cena
74,90 Kč 374,50 Kč/kg

Značka: Ponnath

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Bavorská grilovací klobása špičkové kvality od řeznických mistrů. Nejlepší je opečená na pánvi bez tuku a oleje. Ideální je klobásu podávat s chlebem a křenem.

Masný, tepelně opracovaný výrobek.

Produkt je balen v ochranné atmosféře a pochází z České republiky.

O VÝROBCI

Společnost Ponnath Řezničtí Mistři provozuje rodina s třistaletou řeznickou tradicí, což z ní dělá jednoho z nejdéle fungujících výrobců uzenin v celém Německu. Majitel Michael Ponnath dodnes ctí tradiční postupy při zpracování řeznických výrobků, přičemž je kombinuje s nejmodernějšími technologiemi a zodpovědným přístupem zaměstnanců k práci. Společnost neustále vyvíjí své recepty a přichází s novými uzenářskými specialitami nevšedních chutí, aby uspokojila vysoké nároky spotřebitelů. Jeden z jejích závodů se nachází i v České republice v Sušicích.

ZAJÍMAVOST

Klobásy mají prastarou tradici, znali je už Sumerové, či staří Řekové. Výrobek byl populární hlavně díky své trvanlivosti a nenáročnému skladování.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0°C do +5°C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.
Název a adresa výrobce
Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o., Pražská 117, 342 01 Sušice, CZ 133
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 26 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 26 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 95%, vepřové sádlo, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), koření, dextroza, regulátor kyselosti: kyselina citronová, extrakty koření, skopové střevo, maximální obsah tuku 35%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1380 kJ
Energetická hodnota 330 kcal
Tuky 31 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15 g
Sacharidy 1 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001917