0
K pokladně

Vitana Hovězí polévka

60 g
Akční cena 25,90 Kč
od 4 ks
29,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
35,90 Kč 598,33 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Polévky jsou nedílnou součástí české kuchyně. Vařily je naše prababičky, babičky, vaříme je i my. Obliba polévek u nás patří k nejvyšším v Evropě. Nejoblíbenější jsou v Čechách klasické příchutě jako gulášová, hrachová, bramboračka či knedlíčkové polévky. Stále častěji se však neváháme pustit i do modernějších experimentů inspirovaných mezinárodní kuchyní.

Šéfkuchaři ve Vitaně ve spolupráci se zákazníky neustále připravují nové druhy polévek i vylepšují receptury našich osvědčených polévek. Polévky musí chutnat českým strávníkům, ale také odpovídat moderním trendům a výživovým doporučením. 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Vitana a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Semolinové těstoviny 50 % (pšeničná mouka), vepřové sádlo, jedlá sůl, hovězí maso 3%, řepkový olej, sušená zelenina (cibule 1,8 %, karotka 1,8 %, pastinák 0,6 % kapusta 0,2 %, pažitka 0,1 %), hovězí extrakt 2,7 %, kvasnicový extrakt, pšeničná mouka, aromata (obsahují sóju), sójový hydrolyzát, vaječný bílek, pšeničná vláknina, pekařské droždí, směs koření.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 144 kJ
Energetická hodnota 34 kcal
Tuky 1.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 3.3 g
Z toho cukry 0.2 g
Bílkoviny 0.9 g
Sůl 0.9 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018389