0
K pokladně

Maggi Rajská polévka sladká s těstovinami

83 g
Běžná cena
36,90 Kč 444,58 Kč/kg

Značka: Maggi

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

MAGGI Sladká rajská polévka s těstovinami 24 %. Dehydratovaný výrobek.

Nechte se překvapit jemností MAGGI Sladké Rajské polévky s hravými těstovinami! V MAGGI jsme si dali záležet na výběru i dokonalé harmonii ingrediencí, které naplno potěší vaše chuťové buňky. Věříme, že dobrá chuť plyne z dobrých ingrediencí. Pečlivě proto vybíráme naše dodavatele i suroviny, kterým můžete věřit. Přirozeným sušením v surovinách svědomitě uchováváme to nejlepší pro jejich skvělou chuť.

Návod k přípravě: Obsah sáčku vsypte do 0,75 l studené vody, dobře zamíchejte metličkou a přiveďte k varu. Vařte na mírném ohni v nezakrytém hrnci 6 minut a občas promíchejte. 

 

O MAGGI:

My v MAGGI věříme, že vaření z čerstvých surovin, bylinek a kvalitního masa je to nejlepší, co si můžete dopřát. Zároveň víme, že spousta z vás nemá vždy možnost nebo čas si takové jídlo připravit. Proto již víc jak 130 let přinášíme produkty, které mohou vaření usnadnit a dodají vašim pokrmům skvělou chuť. MAGGI, vše dobré začíná vařením.

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4 Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 308 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 308 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení: cukr(1) 25 %, sušená zelenina (rajčatový(1) 23,1 %(2) a cibulový prášek(1); CELER(1)), mouka z tvrdé PŠENICE(1), PŠENIČNÁ mouka(1), bramborový škrob(1), jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), slunečnicový olej, sušený kvasničný výtažek(1), jedlá sůl, přírodní aroma bobkového listu(1). % - vztaženo na obsah složky v celém výrobku. (1)Přírodní složky, více informací na www.maggi.cz. (2)23,1 % rajčatového prášku = 331 g čerstvých rajčat v okamžiku výroby. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 172 kJ
Energetická hodnota 41 kcal
Tuky < 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g
Sacharidy 8 g
Z toho cukry 4 g
Vláknina 0.6 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0.48 g

Alergeny

Lepek Ano
Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009329