0
K pokladně

Cafédirect Machu Picchu mletá káva bez kofeinu

227 g
Akční cena 159,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
204,90 Kč 902,64 Kč/kg

Značka: Cafédirect

Země původu:
Peru
Popis produktu

Kvalitní metá káva bez kofeinu Cafédirect je vyrobena z ručně sklízených kávových zrn z  Peru. Složení: 100% Arabika. Podíl Fairtrade: 100 %. Tato káva je středně pražená na 4. stupeň z 5 s plnou, ale jemnou a příjemnou chutí kvalitní kávy. Vynikající pro přípravu například v moka konvičce nebo French pressu/filtru, kdy káva zůstává lahodně jemná s náznaky chutě oříšků - typické pro peruánské kávy. Lze použít i do automatického a pákového espressa, kde více vystoupí přirozená acidita slaběji pražené 100 % Arabiky. Krásné, rovnoměrné pražení. Washed. Zrnka byla sušená na slunci. Praženo v Anglii.

Přemýšlíte o koupi mleté bezkofeinové kávy značky Cafédirect - nejetičtější kávové společnosti na britském trhu, která vrací více než  50 % svých zisků zpátky farmářům, kteří pro ně kávu už přes 20 let pěstují. Kávové třešně pro tuto kávu dozrály  v Latinské Americe, kde je pro vás jednu po druhé ručně sbírali místní farmáři z družstev CECOCAFEN, PRODECOOP, APROCASSI a PANGOA přesně v momentě, kdy perfektně dozrály. Díky zapojení do spravedlivého obchodu fair trade dostali farmáři za svou sklizeň spravedlivě zaplaceno tak, aby se důstojně uživili vlastní prací - prací, kterou dělají s radostí a pýchou, a díky které si i vy můžete užít šálek téhle skvělé kávy. S bezkofeinovou kávou Cafédirect nikdy nemusíte dělat kompromis mezi kofeinem a chutí. K dispozici i v instantní mrazem sušené variantě.

Ideální na filtr/Mocca/French Press.

"Kávy značky Cafédirect jsou baleny v ochranné atmosféře za pomoci dusíku, který z balení vytěsní kyslík a zamezí tak nežádoucí oxidaci kávy. Dusík nemá žádný vliv na chuť kávy. Díky ochranné atmosféře je zachována maximální kvalita, vzhled a aroma kávy. Tento proces pomáhá uchovat vynikající čerstvost kávy po delší dobu.”

 

 

Adresa dodavatele
Fair Made s.r.o., Holečkova 777/39, 150 00 Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Název a adresa výrobce
Fair Made s.r.o., Holečkova 777/39, 150 00 Praha, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 242 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 242 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% Arabika mletá káva pražená bez kofeinu. Suroviny nejsou geneticky modifikovány.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1012746