0
K pokladně

Costa Coffee Bezkofeinové kapsle The Dark Roast kompatibilní s kávovary Nespresso

10 dávek
Běžná cena
104,90 Kč 10,49 Kč/dávka

Značka: Costa Coffee

Země původu:
Itálie
Popis produktu

V Costa Coffee známe dokonalou kávu.

Proto jsme při vytváření The Decaf Blend dbali na to, aby proces dekofeinace byl prováděn šetrnými, přírodními metodami, které umožňují zachovat plnou chuť pečlivě vybraných kávových zrn.

Díky tomu vznikla unikátní směs Arabiky a Robusty, kterou si můžete vychutnat v kteroukoli denní dobu – ideální pro černé a mléčné kávy.

O značce

Costa Coffee, sídlem ve Velké Británii, byla založena v roce 1971 bratry Sergiem a Brunem Costa jako dodavatel kávy pro kavárny a také jako řetězec kaváren. Od roku 1995 je společnost Costa Coffee dceřinou společností společnosti Whitbread a od této fúze se společnost rozrostla do celkem 1700 kaváren. i v zahraničí.

V roce 2010 byl hlavním managerem společnost John Derkach a COO byl Adrian Johnson. V roce 2018 řetězec koupila Coca-Cola a celý proces nákupu by měl být dokončen v první polovině roku 2019.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu v teplotě od 10 do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Název a adresa výrobce
Gruppo Gimoka S.p.a. Via delle Industrie, 4A, 23009 Andalo Valtellino SO, Italy
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% pražená mletá káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062060