0
K pokladně

Linda McCartney's Vegetariánské sausages

270 g
Běžná cena
114,90 Kč 425,56 Kč/kg

Značka: Linda McCartney's

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Šťavnaté vegetariánské sausages vyrobené ze sójového proteinu jsou skvělou alternativou k masovým jídlům. Neobsahují žádné živočišné produkty (vhodné i pro vegany). Ideální pro ty, kterým není lhostejné, jaký původ má jejich strava. 

Produkt z vegetariánské řady společnosti Linda McCartney - jeden z největších výrobců vegetariánských produktů na britském trhu, založené Lindou McCartney, manželkou Paula McCartneyho, kteří společně zasvětili svůj život boji za práva zvířat.)

Balení obsahuje 3 porce po 2 kusech tyčinek.

Návod k přípravě: Pro dosažení nejlepších výsledků k přípravě vždy použijte přímo hluboce zmrazené produkty, před přípravou nerozmrazujte. Všechna varná zařízení se liší, proto jsou časové intervaly pouze orientační a je potřeba si je přizpůsobit. Před podávaním se ujistěte, že je jídlo horké a uvařené. Před přípravou odstraňte vnější obal. Nejlepších výsledků dosáhnete grilovaním. 
• Grilování: Gril a rošt předehřejte na mírném ohni. Vegetariánské tyčinky položte na mřížku a za občasného otáčení grilujte 14 minut. 
• Na pánvi: Na nepřilnavé pánvi předehřejte 1 čajovou lžičku oleje na mírném až středním ohni. Přidejte vegetariánské tyčinky a pečte 15 minut, přitom je pravidelně obracejte. 
• V troubě: Troubu předehřejte na 180 °C/Horkovzdušná 160 °C/Plynová, stupeň 4. Vegetariánské tyčinky dejte na předehřátý plech a za občasného otáčení pečte ve středu trouby 16 minut.

O značce

Linda McCartney, průkopnice originálního jídla, věřila ve skvělé chutě, poctivé jídlo bez masa a společné potěšení, které by dobré jídlo mohlo přinést. Ti, kdo jsou dnes součástí značky, včetně The McCartney Family, se věnují sdílení Lindiny vášně pro zdravé vaření. Linda respektuje společenskou odpovědnost vůči planetě a všemi způsoby od ingrediencí po balení a vším mezi tím se jí snaží ulevovat.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.
Název a adresa výrobce
Hain Frozen Foods UK Limited, 2100 Century Way, Thorpe Park Business Park, Leeds, LS15 8ZB
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 162 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 162 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rehydratovaná texturovaná sójová bílkovina (71 %), pitná voda, řepkový olej, sójový bílkovinový koncentrát, ochucující směs (dextróza, aroma, jedlá sůl, cibulový prášek (cibule, konzervant: disiričitan sodný), kvasnicový extrakt, barvivo: oxidy a hydroxidy železa), obohacená pšeničná mouka (pšeničná mouka, vápník, železo, niacin, thiamin), stabilizátor: methylcelulóza, rajčatový protlak, jedlá sůl, kypřicí látka: uhličitany amonné.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 637 kJ
Energetická hodnota 153 kcal
Tuky 6.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 2.3 g
Z toho cukry 0.7 g
Vláknina 6.6 g
Bílkoviny 18.6 g
Sůl 1.4 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010329