Kimchi grilled cheese sandwich

Kimchi grilled cheese sandwich

Délka přípravy

Do půl hodinky

Počet porcí

1 porce

Náročnost

Hodnocení

Postup přípravy

1. Nachystejte si suroviny

Nakrájejte si chleba na sudý počet krajíců, podle toho, kolik porcí budete dělat. Sýr nastrouhejte na struhadle. Připravte si pánev, máslo a kimchi. 

2. Opékejte sandwich

Připravte si dva krajíce, které budete přikládat k sobě. Na jeden z nich dejte vrstvu nastrouhaného sýra, na něj lžící rovnoměrně rozprostřete kimchi salátek a opět zasypte sýrem. Přiklopte druhým krajícem chleba. Na pánvi rozpusťte lžíci másla a na ní opečte sandwich z obou stran tak, aby byl hezky zlatavý a sýr uvnitř se prohřál. 

3. Servírujte teplé

Hotový sandwich servírujte ještě teplý. Překrojte ho napůl a užijte si chuť lahodného sýru v kombinaci s jemně nakyslím a pálivým kimchi. Samozřejmě můžete vyzkoušet i verzi s nepálivým kimchi. Pro maximální prožitek posypte čerstvě nasekanými bylinkami. 

Ingredience

350 g Kimchi
2 lžíce Máslo
1 balení Cheddar
1 balení Chleba

Pokud využíváte funkci personalizace, upravíme zasílané nabídky tak, aby pro vás byly vždy zajímavé. Zohledníme na jaké zboží se u nás díváte (i když se nepřihlásíte), co nakupujete, jaké naše e-maily vás zaujmou a údaje, které z toho odvodíme. Personalizaci můžete samozřejmě kdykoliv (i před registrací) vypnout v sekci Nastavení soukromí .

Nebo