0
K pokladně

Friskies Pes VitaFit výběr s hovězím, kuřetem a jehněčím ve šťávě 12 x 100g

1.2 kg
Běžná cena
149,90 Kč 124,92 Kč/kg

Značka: Friskies

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé psy. Purina Friskies Vitafit podporuje zdraví psa a je možné na něm pozorovat následující znaky vitality: pevná stolice díky zdravému zažívání, podporuje lesklou srst a zdravou kůži a podporuje čilost a přináší jiskru do jeho očí.

O ZNAČCE

Friskies je přední značka krmiva pro kočky a psy, která přináší štěstí do miliónů domovů po celém světě. Je značkou společnosti Purina. Ta je již více než 85 let průkopník v oblasti péče o domácí zvířata a jejich výživu. Svůj výzkum zasvětila snaze vytvořit nejlepší krmivo pro kočky a psy, aby jim umožnila šťastný a plnohodnotný život. Na recepturách se proto podílí stovky vědců a nutričních specialistů.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu tohoto produktu. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Skladovací podmínky
Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S hovězím a bramborami ve šťávě: maso a živočišné produkty (z toho hovězí 4 %), zelenina (brambory 4 % ze sušených brambor), obiloviny, minerální látky, cukry S kuřetem a mrkví ve šťávě: maso a živočišné produkty (z toho kuře 4 %), zelenina (mrkev 4 % ze sušené mrkve), obiloviny, minerální látky, cukry S jehňečím a mrkví ve šťávě: maso a živočišné produkty (z toho jehněčí 4 %), zelenina (mrkev 4 % ze sušené mrkve), obiloviny, minerální látky, cukry.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009376