0
K pokladně

First Class Paštika s lososem pro kočky

100 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
18,90 Kč 189,00 Kč/kg

Značka: First Class

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky bez barviv a konzervantů.

Paštika pro kočky s lososem. Paštiky pro kočky jsou výbornou variantou ke zpestření jídelníčku Vaší kočičky. Jsou skvělé, chcete-li připravit rychlé a výborné jídlo.

Krmný návod: Doporučená denní dávka pro kočky o tělesné hmotnosti 4-6 kg je 200 – 400g krmiva denně. Doporučená denní dávka je orientační měla by vždy odpovídat věku, momentální kondici kočky, pohybové aktivitě a jejímu zdravotnímu stavu. Krmivo by mělo být ohřáté na pokojovou teplotu. Vždy zajistěte, aby měla kočka přístup k čerstvé pitné vodě.

O ZNAČCE

Na začátku AKINU® byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.
Náš cíl je nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. 
Nabízíme ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa. Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém tmavém a chladném místě. Po otevření skladujte v ledničce maximálně 2 dny.
Název a adresa výrobce
AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a vedlejší produkty živočišného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, (obsah masa a ryb 61%, 4% losos), minerály.

Analytické složky v 1kg:
hrubý protein 10,0%,
hrubé oleje a tuky 5,5%,
hrubá vláknina 0,3%,
hrubý popel 2,2%,
vlhkost 82%.

Doplňkové látky v 1kg: Vitamin E (alfatokoferol): 30mg, Meď (sulfát meďnatý): 1mg, Zinek (oxid zinku): 20mg. 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009184