0
K pokladně

First Class Paštika s hovězím pro psy

300 g
Běžná cena
44,90 Kč 149,67 Kč/kg

Značka: First Class

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

First Class paštika s hovězím 300g. Kompletní krmivo pro psy - paštika s hovězím.

Dospělému a zdravému psovi podávejte alespoň dvakrát denně. Krmivo servírujte ohřáté na pokojovou teplotu. Denní dávka je pouze orientační, měla by vždy být podávána s ohledem na momentální kondici psa a jeho pohybovou aktivitu, zdravotní stav, teplotu prostředí a věk. Dbejte na to, aby měl vždy přístup k čerstvé, pitné vodě. Není určeno k lidské spotřebě. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu.

 

 

Výrobce

AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (55%, z toho 14% hovězího masa), ryby a vedlejší výrobky z ryb (5%), minerální látky. Analytické složky: Hrubý protein: 9,5%, Hrubé oleje a tuky: 5,5%, Hrubý popel: 2,2%, Hrubá vláknina: 0,3%, Vlhkost 82,0%. Doplňkové látky: nutriční doplňkové látky: Vitamin D3 140IU/kg, jodičnan vápenatý bezvodný 0,47mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 34 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 2mg/kg, oxid manganatý1,6mg/kg.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009148