Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Akinu Masíčka hovězí stripsy pro psy

75 g
Běžná cena
52,90 Kč 705,33 Kč/kg

Značka: Akinu

Země původu:
Čína
Popis produktu

Maso je přirozenou součástí psí výživy. Jako pamlsek je nejvyšší motivací při tréninku. Masíčka jsou vhodná pro všechna plemena od 4 měsíců věku.  Uzavíratelný obal: Chrání masové kousky před osycháním. Nejlépe chutnají čerstvé.

Přírodní doplněk výživy
Hovězí maso je výživově velmi hodnotné, má vysoký obsah železa, esenciálních aminokyselin a vitamínu B12. Šetrná technologie zpracování uchovává přirozené výživové látky.

Krmný návod: podávejte jako pochoutku za odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Nepodávejte zvířeti absorbent vlhkosti (malý sáček uvnitř balení). Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu.

Výrobce

AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice 

Skladovací podmínky
Skladujte v originálním balení v suchu a chladu. Po otevření opět pečlivě uzavřete. Spotřebujte do 7 dnů po otevření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Maso a výrobky živočišného původu (hovězí maso 80,7 %), sójoproteinový koncentrát 8 %, glycerol 6 %, kukuřičný škrob 5 %, minerální látky (chlorid sodný 0,2 %). Technologické doplňkové látky: konzervanty (sorban draselný 0,1 %). Analytické složky: hrubý protein 40 %, hrubé oleje a tuky 2,5 %, hrubý popel 3,5 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 18 %.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009175