Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Akinu Masíčka kachní prsíčka pro psy

75 g
Běžná cena
52,90 Kč 705,33 Kč/kg

Značka: Akinu

Země původu:
Čína
Popis produktu

Extra chutná Kachní prsíčka. Masíčka jsou vhodná pro všechna plemena od 4 měsíců věku. Kachní maso je zdrojem kvalitních bílkovin a má nízký podíl tuku. Šetrná technologie zpracování uchovává přirozené výživné látky

Masová pochoutka
Obsahuje 97% kachního masa - plátky čistého pokrájeného masa jsou skutečnou delikatesou a nejlepší odměnou pro vašeho pejska.

Uzavíratelný obal: Chrání masové kousky před osycháním. Nejlépe chutnají čerstvé.

Výrobce

AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu a chladu, po otevření obal opět uzavřete a uložte do ledničky.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Výrobky ze suchozemských zvířat a vedlejší výrobky z nich (kachní maso 97,3%), různé (glycerol 2,5%), minerální látky (chlorid sodný 0,1%). Technologické doplňkové látky: konzervanty (sorban draselný 0,1%). Analytické složky: hrubý protein 36%, hrubé oleje a tuky 6%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 4%, vlhkost 25%. 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009172