0
K pokladně

Akinu Treatstick tyčinky dršťky (12ks)

110 g
Běžná cena
27,90 Kč 253,64 Kč/kg

Značka: Akinu

Země původu:
Německo
Popis produktu

Voňavé tyčinky s dršťkami jsou měkké, můžete je nalámat i na malé kousky. Těmi pak motivujte pejska při výcviku. Doplňkové krmivo pro psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku za odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva. Doporučená denní porce je pouze orientační, měla by odpovídat momentální kondici psa, teplotě prostředí, pohybové aktivitě a zdravotnímu stavu. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. 

Výrobce

AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice 

 

Skladovací podmínky
 Skladujte v originálním balení v suchu a chladu. Po otevření co nejdříve spotřebujte.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Maso a výrobky živočišného původu (dršťky min. 20 %), obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky. Analytické složky: hrubý protein 31 %, hrubé oleje a tuky 6 %, hrubý popel 4 %, hrubá vláknina 2 %, vlhkost 25 %. Technologické doplňkové látky: konzervanty, barviva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1009165