0
K pokladně

Akinu Piškoty s vápníkem

120 g
Běžná cena
67,90 Kč 565,83 Kč/kg

Značka: Akinu

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Poctivý původ - Výroba piškotů pro psy podléhá povinnosti vyrábět je v nepotravinářském provoze. Naše piškoty jsou pečené v českém, krmivářském provoze schváleném státní veterinární správou. Pro rozmanitější a zábavnější mlsání vašeho pejska kombinujte s dalšími pamlsky od AKINU. PIŠKOTY jsou chutnou odměnou i pro ptáky a hlodavce.
Doplňkové krmivo pro psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku za odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Datum výroby/číslo šarže, minimální trvanlivost, čistá hmotnost: uvedeno na obale. 

Výrobce

AKINU CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice 

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v originálním balení v suchu a chladu. 
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Obiloviny, vejce, cukry, mleté sušené vaječné skořápky. Analytické složky: hrubý protein 9,5%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubý popel 0,9%, hrubá vláknina 0,3%, vlhkost 8%.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1009163