Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Nekton Sardelová pasta s olivovým olejem

60 g
Běžná cena
31,90 Kč 531,67 Kč/kg

Značka: Nekton

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Výrobek ze solených mořských ryb. Polokonzerva.

Sardel obecná je  mořská rybka dorůstající velikosti 10-15 cm, která se živí planktonem. Je to významná hospodářská ryba a v kuchynise často používá ve spojení s rostliným oleje ve formě filetů či oček (např. s kapary). Sardel známe spíše pod pojmem ančovička.

O výrobci

Hlavním cílem společnosti je umisťovat na trh kvalitní zboží za odpovídající cenu a umožnit zákazníkovi získat dostatek informací, aby mohl učinit takové rozhodnutím, které bude odpovídat jeho skutečné potřebě. Díky poctivé práci, serióznímu jednání a dostatku zkušeností vám zaměstnanci společnosti zabezpečí pestrý sortiment celoročně dovážených rybích produktů z Polska, Lotyšska, Německa, Dánska, Islandu, Španělska, Maroka, Thajska, Peru, Ekvádoru, z ostrova Mauricius, Indie a Vietnamu.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu při teplotě 1-8°C.
Název a adresa výrobce
NEKTON - Vrňata , s.r.o., Praha 4 - Libuš, K lesu 758/49, PSČ 142 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Sardel obecná )Engraulis encrasicholus) 75%, jedlá sůl (max. 20%), olivový olej 5%, pitná voda, vepřová želatina, regulátor kyselosti (kyselina ascorbová, kyselina octová), zahušťovadlo (guarová guma, modifikovaný škrob, xanthan).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 642 kJ
Tuky 7.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 4.4 g
Z toho cukry 2.7 g
Vláknina 0.6 g
Bílkoviny 18 g
Sůl 16.4 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009134