0
K pokladně

Nekton Tuňák ve vlastní šťávě

1 kg
Původní cena
319,90 Kč
219,90 Kč 219,90 Kč/kg

Značka: Nekton

Země původu:
Ekvádor
Popis produktu

Perfektní potravina pro všechny, co si potrpí na zdravém životním stylu, ideální pro sportovce. Skvělý zdroj bílkovin bez tuků a sacharidů.


O výrobci

Hlavním cílem společnosti je umisťovat na trh kvalitní zboží za odpovídající cenu a umožnit zákazníkovi získat dostatek informací, aby mohl učinit takové rozhodnutím, které bude odpovídat jeho skutečné potřebě. Díky poctivé práci, serióznímu jednání a dostatku zkušeností vám zaměstnanci společnosti zabezpečí pestrý sortiment celoročně dovážených rybích produktů z Polska, Lotyšska, Německa, Dánska, Islandu, Španělska, Maroka, Thajska, Peru, Ekvádoru, z ostrova Mauricius, Indie a Vietnamu.

 

Skladovací podmínky
Skladujte a uchovávejte při teplotě +2°C až +28°C. Po otevření uchovávejte při teplotě do +6°C a spotřebujte do 24 hodin.
Název a adresa výrobce
NEKTON-Vrňata s.r.o., K lesu 758 / 49, Praha 4, 142 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Tuňák pruhovaný - kousky (Katsuwonus pelamis), pitná voda, zeleninový výtažek, jedlá sůl MŮŽE OBSAHOVAT: Ryby a výrobky z nich

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 502 kJ
Energetická hodnota 120 kcal
Tuky 1 g
Bílkoviny 27 g
Sůl 2.5 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023203