0
K pokladně

Nivea Dvoufazový odličovač očí a make-up

125 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
134,90 Kč 1 079,20 Kč/l

Značka: Nivea

Země původu:
Německo
Popis produktu

Nivea dvoufázový odličovač očí a make-upu šetrně a přitom důkladně odstraňuje jak make-up, tak i obzvlášť voděodolnou řasenku a zároveň chrání řasy před poškozením.

Aplikace
Před použitím lahvičku protřepejte. Aplikujte na kosmetický tampon a poté jemně přiložte na oči. Krouživými pohyby oči odličte.


O ZNAČCE

NIVEA patří mezi značky, kterým lidé na světě nejvíce důvěřují, ale za tímto úspěchem stojí jen tři lidé, kteří sdíleli společnou myšlenku. Celé to začalo v roce 1911, kdy farmaceut a vizionářský podnikatel Dr. Oscar Troplowitz objevil možné využití Euceritu, emulgátoru vyvinutého chemikem Dr. Isaacem Lifschützem.

Roky výzkumu a vývoje se konečně vyplatily. V prosinci 1911 vznikla značka NIVEA. Zrodil se náš první legendární krém pro péči o pleť. 

Už od samého začátku chtěl Dr. Troplowitz vytvářet kvalitní výrobky, které si mohl dovolit každý. NIVEA nyní nabízí širokou škálu výrobků, které se dokonale starají o pleť každého typu. Vize Dr. Troplowitze tak stále žije. A bude žít i v dalším století.

Ať už jste muž nebo žena. Bez ohledu na Váš věk. Bez ohledu na odstín Vaší pokožky. Ať je mastná nebo suchá. Citlivá i normální. Staráme se o Vaši pokožku. Po celý život.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 40°C.
Název a adresa výrobce
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s., Průmyslová 1472/11, 102 19 Praha 10-Hostivař
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, Isododecane, Cyclomethicone, Isopropyl palmitate, Helianthus annuus seed oil, Centaurea cyanus flower extract, Sodium chloride, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008889