0
K pokladně

Neutrogena HydroBoost micelární voda 3v1

400 ml
Akční cena 179,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
234,90 Kč 587,25 Kč/l

Značka: Neutrogena

Země původu:
Řecko
Popis produktu

Unikátní složení s kyselinou hyaluronovou a třemi typy micelárních molekul pro tři účinky:

odstraňuje i voděodolný make-up,
čistí pleť od nečistot a mastnoty,
intenzivně hydratuje.

94 % uživatelů vnímalo svou pleť jako čistou. Testováno dermatology a oftalmology.

Vhodná pro citlivou pleť.

Nekomedogenní.

O značce

NEUTROGENA® je značka, která je na trzích ve více než 70 zemích.

Naše kosmetika pomáhá lidem po celém světě poskytovat účinnou péči i poškozené pokožce. Od samého počátku jsme věrni stejnému neměnnému cíli, totiž vyvinout ten nejlepší výrobek pro péči o pokožku vhodný pro všechny její typy. Proto klademe takový důraz na přísady, které k výrobě naší kosmetiky používáme.

Jedinečnost našich výrobků spočívá v tom, že kombinujeme inspiraci z přírody s nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti dermatologie. Mezi našimi experty jsou mnozí odborníci v oblasti kosmetologie, dermatologie a estetické medicíny. Výsledkem jejich výzkumu jsou výsledné receptury. Tajemství unikátní Norské receptury spočívá v dokonalé vyváženosti přísad, které intenzivně hydratují.

Název a adresa výrobce
Johnson & Johnson Santé Beauté France, 92130 Issy-les-Moulineaux-France / F-27100 Val de Reuil
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, PEG-6 caprylic/capric glycerides, Polysorbate 20, Butylene glycol, PEG-8, Sodium hyauloronate, Poloxamer 407, Disodium EDTA, Citric acid, BHT, Sodium benzoate, Parfum

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018565