0
K pokladně

Garnier Skin Naturals Essentials osvěžující odličovač očí

125 ml
Běžná cena
159,90 Kč 1 279,20 Kč/l

Značka: Garnier

Země původu:
Francie
Popis produktu

Garnier Skin Naturals Essentials osvěžující odličovač očí pro normální a smíšenou pleť 125ml

O výrobci 

L´Oréal je celosvětový lídr v kosmetickém průmyslu, který si získal své zákazníky ve více jak 140 zemích světa na pěti kontinentech. Díky moderním výzkumným centrům vynalézá společnost řadu nových patentů a nabízí tak ty nejkvalitnější výrobky, které ženám i mužům pomáhají cítit se krásně. Své dovednosti v péči o vzhled nabízí lidem po světě už více jak jedno století a veškerou svou energii směřuje společnost právě tímto směrem. Ze značek L´Oreal je v České republice populární například Maybelline New York, Vichy, Cacharel nebo Garnier.

Adresa dodavatele

Plzeňská 213/11, Smíchov, 150 00 Praha

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua/water,PEG-7 caprylic/capric glycerides,Poloxamer 184,Poloxamer 124,PEG-6 caprylic/capric glycerides,Polysorbate 80,Benzyl salicylate,Disodium edta,Linalool,Methylparaben,Polyaminopropyl biguanide,Pyrus malus water/apple fruit water,Tetrasodium edta,Vitis vinifera extract/grape fruit water,Parfum/fragrance

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006584