Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Boneco Vlašský salát

450 g
Běžná cena
54,90 Kč 122,00 Kč/kg

Značka: Boneco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Salát se salámem, zeleninou a bramborami, doplněný majonézou. Salám je ve tvaru nudliček, brambory a zelenina ve tvaru kostiček. Vzhled salátu je typický pro tento druh, konzistence složek je přiměřeně měkká. Chuť a vůně příjemná, vyrovnaná.

O výrobci 

Boneco je významný český výrobce majonéz, omáček, hořčic a lahůdkových salátů. Vlajkovou lodí společnosti je tradiční klasická majonéza Majolka, která je chráněna ochrannou známkou. Kvalitní jsou produkty z hlediska receptur, ale i výroby. Některé výrobky nesou označení KLASA, Regionální potravina nebo Český výrobek. 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 2-8°C.
Název a adresa výrobce
BONECO a.s. Lopatecká 223/13 147 00 Praha 4 Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 16 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Salám 26% (drůbeží maso strojně oddělené, pitná voda, vepřové kůže, bramborový škrob, jedlá sůl, česnek, stabilizátory: polyfosforečnany, vepřová bílkovina, konzervant dusitan sodný, koření, dextróza, maltodextrin, cukr), majonéza (řepkový olej, pitná voda, modifikovaný škrob, vejce, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, stabilizátory guarová guma a xanthan), brambory 15%, okurky 11%, mrkev 8%, hrášek 5%, cukr, semínko hořčice, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 843 kJ
Tuky 17.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 8.3 g
Z toho cukry 3.5 g
Bílkoviny 3.6 g
Sůl 2.2 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008607