0
K pokladně

Boneco Pochoutkový salát Lippert

140 g
Běžná cena
23,90 Kč 170,71 Kč/kg

Značka: Boneco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Velmi žádaný český salát se salámem a zeleninou, které jsou dobře promíchány v lahodné majonéze. Zelenina je ve tvaru kostiček, salám ve tvaru nudliček. Konzistence všech složek je přiměřeně měkká, vůně a chuť  příjemná, ovlivněná salámem.

O VÝROBCI

Společnost BONECO a.s. je významným potravinářským subjektem se zaměřením na výrobu potravin a polotovarů pro potravinářskou výrobu se širokou škálou výrobků a to zejména: majonézy, omáčky, hořčice, lahůdkové saláty a pomazánky.

Všechny tyto výrobky vyrábíme v Kostelci nad Černými lesy ve středních Čechách a jsou uváděny pod značkou BONECO ®, jejíž tradice sahá do začátku 90. let 20. století.

Naše společnost dbá především na kvalitu výrobků nejen z hlediska receptur, ale i vysoké úrovně certifikované výroby. Úspěchem na poli kvality je i fakt, že jsme dosáhli ocenění národní značkou Klasa pro 4 výrobky v čele s tradiční Majolkou. Naše tradiční výrobky vychází z původních receptur, které nemůžou fungovat bez poctivých surovin. Používáme známé a časem prověřené české dodavatele, kteří dokáží garantovat kvalitu, za kterou si stojí. Proto si i BONECO ® může dlouhodobě stát za kvalitou svých výrobků.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě +1 °C až +8 °C.
Název a adresa výrobce
BONECO a.s., Lopatecká 223/13, 147 00 Praha 4, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 11 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Majonéza: rostlinný olej, voda, ocet, vejce, semínko hořčice, jedlá sůl, modifikovaný kukuřičný škrob, stabilizátory xanthan a guarová guma, barvivo beta-karoten, koření; salám 30%: drůbeží maso strojně oddělené, voda, vepřové maso, drůbeží kůže, syrový lůj, bramborový škrob, jedlá sůl, konzervant (E 250), sójový protein, stabilizátory (E 450, E 451,E 452), zahušťovadla (E 401, E 412), antioxidanty (E300, E301), směs koření a extraktu koření s celerem, dextróza, regulátor kyselosti (E 575), vláknina, barvivo (E 120); okurky 19%: obsahují sladidlo sacharin; hrášek 12%, cukr, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 933 kJ
Energetická hodnota 222.83 kcal
Tuky 19.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.7 g
Sacharidy 7.6 g
Z toho cukry 3.7 g
Bílkoviny 4.3 g
Sůl 1.7 g

Alergeny

Vejce Ano
Sója Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008604