0
K pokladně

Durex Feel Thin tenké kondomy pro větší citlivost

12 ks
Běžná cena
369,90 Kč 30,83 Kč/ks

Značka: Durex

Země původu:
Čína
Popis produktu

Durex Feel Thin kondomy, 12 ks v balení.

Jemněji přilne, a tak přináší intenzivnější pocity během sexuálních radovánek.
Dermatologicky testováno

Hledáte tenčí kondom?
Vyzkoušejte kondomy Durex Feel Thin, které poskytnou stejně vysokou záruku jistoty a ochrany, ale navíc jsou tvarovány tak, aby se snadněji nasazovaly, jemněji přilnuly a přinášely intenzivnější pocity při sexu.

Nominální šířka 56 mm
Průhledný, lubrikovaný, s rezervoárem na konci.
100% elektronicky testováno.
Kondomy Durex Thin Feel jsou vyráběny speciálním způsobem, díky němuž lépe voní, takže vás nic nebude nepříjemně vyrušovat od naprostého uvolnění a vychutnání intimních prožitků.

O VÝROBCI

Durex je původně londýnská značka kondomů, gelů a dalších pomůcek, které důvěřují miliony lidí po celém světě. Pyšní se tím, že již osmdesát let pomáhá ke zkvalitňování života párů jak v ložnici, tak mimo ni. Kondomy Durex jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin a pravidelně prochází mezinárodně schválenými testy, které brání výskytu jakýchkoliv nedostatků. V současnosti značka spadá pod Reckitt Benckiser – společnost s vizí světa, kde jsou lidé zdravější a žije se jim lépe než kdy dřív. Od této společnosti můžete znát také výrobky Woolite, Durex, Scholl nebo Vanish.

Skladovací podmínky
Pro zaručení optimální bezpečnosti skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah slunečního světla.
Název a adresa výrobce
RECKITT BENCKISER S.R.O., Vinohradská 2828, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008220