0
K pokladně

HiPP BIO Červená řepa s jablky a hovězím masem

220 g
Akční cena 49,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
79,90 Kč 363,18 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

BIO výrobek bez přídavku soli, s omega-3 mastnými kyselinami z BIO řepkového oleje - důležité pro vývoj mozku a nervových buněk, bez přídavku mléčné složky, aromat a zahušťovadel, bez přídavku barviv a konzervačních látek. Přírodní barviva červené řepy mohou obarvit stolici/moč dítěte. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a překračuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce.

Příprava

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při: 10 °C až +25 °C.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelenina* 35 % (brambory* 20 %, červená řepa* 13 %, cibule*), Voda, Jablka* 16 %, Hovězí maso* 10 %, Rýžový škrob*, Řepkový olej* 2,4 % *z ekologického zemědělství

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 336 kJ
Energetická hodnota 80 kcal
Tuky 3.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 10.1 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 2.4 g
Sůl 0.05 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 8. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007905