Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

HiPP Mama Čaj pro kojící matky pro podporu tvorby mléka

200 g
Běžná cena
164,90 Kč 824,50 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Čína
Popis produktu

Instantní nápoj pro kojící matky 200 g Obsažené látky jsou známé tím, že podporují tvorbu mléka. Tímto chutným nápojem pokryjete zvýšenou potřebu příjmu tekutin v období kojení. Přirozeně bezlepkový, neobsahuje laktózu.

 

Příprava

100 ml pitné vody a 8 g nápoje v prášku. Do hrnku nalijte 200 ml čerstvě převařené studené nebo teplé vody, přidejte 4 čajové lžičky výrobku a zamíchejte. Pijte cca 2-3 hrnky denně. Po každém použití opět uzavřete obal. Přesvědčte se prosím před použitím, že obal zůstal nepoškozen. Skladujte v suchu, při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.


O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení: dextróza, maltodextrin, extrakt z meduňky, přírodní aroma citrónové trávy, extrakt z kopřivy, kmínu, anýzu, fenyklu a jestřabiny lékařské

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007879