0
K pokladně

Chesterfield Red (Crown) KS

Běžná cena
141,00 Kč 141,00 Kč/ks

Značka: Chesterfield

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Chesterfield Red (Crown) KS 

UPOZORNĚNÍ 

Ministerstvo zdravotnictví varuje: Kouření způsobuje rakovinu.

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

O ZNAČCE

Chesterfield je značka cigaret, pojmenovaná po Chesterfield County, Virginia. Značku vlastní konglomerát Altria a vyrábí její dceřiná společnost Philip Morris USA.

Směs tureckého a virginského tabáku Chesterfields byla představena společností Drummond Tobacco Company of St. Louis v Missouri v roce 1873. Společnost byla koupena společností American Tobacco Company v roce 1898, která Chesterfields vyráběla až do roku 1911. V roce 1912 značku převzala Liggett & Myers a produkce se přestěhovali do Durhamu v Severní Karolíně. Značka byla koupena společností Philip Morris (nyní Altria) v roce 1999.

Chesterfield byla první cigaretou, která přidala do svého balení další vrstvu obalu, aby chránila vlhkost (1916). Byl první kdo nabízel cigarety ve dvou velikostech (King a Regular) v roce 1952.

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1112588