0
K pokladně

Lucky Strike SC Red

Běžná cena
146,00 Kč 146,00 Kč/ks

Značka: Lucky Strike

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Lucky Strike SC Red 

POZORNĚNÍ

Ministerstvo zdravotnictví varuje: Kouření způsobuje rakovinu.

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.


O ZNAČCE

Lucky Strike je značka cigaret vyráběná firmou British American Tobacco. Jsou plněny směsí tabáků Virginia, Burley a Oriental, základní červená varianta obsahuje 10 mg dehtu a 0,8 mg nikotinu.

Značku začal vyrábět v Richmondu roku 1871 R. A. Patterson původně jako žvýkací tabák, v roce 1905 ji odkoupila společnost American Tobacco Company a přeorientovala se na výrobu cigaret.

V roce 1942 změnila značka barvu balíčků z tmavě zelené na bílou s červeným kruhem (autorem designu byl reklamní výtvarník Raymond Loewy), údajně proto, že chromoxid tupý používaný jako barvivo se za války stal nedostupnou strategickou surovinou. Hlavním důvodem byl ale průzkum, podle něhož byla červenobílá kombinace přitažlivější pro ženské zákaznice, které představovaly nový trh.

Název Lucky Strike znamená „Šťastná trefa“ a byl inspirován dobovým rozvojem zlatokopectví. V letech 1999 až 2005 sponzorovala British American Tobacco stáj Formule 1 British American Racing, jejíž vozy nesly reklamu na Lucky Strike. 

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1112344