0
K pokladně

Hamé Ovocná směs jablečno-rybízová

300 g
Akční cena 39,90 Kč
od 3 ks
52,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
62,90 Kč 209,67 Kč/kg

Značka: Hamé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ovocné směsi mají hladkou, avšak o něco tužší, neroztékavou konzistenci, pro kterou získaly širokou oblibu u našich spotřebitelů. Na rozdíl od džemů je základem pro jejich výrobu jemně propasírovaná ovocná dřeň.

Ovocné směsi jsou především skvělou ingrediencí při výrobě vánočního slepovaného cukroví, čajového nebo lineckého pečiva, nebo třeba pro zhotovení netradičního palačinkového dortu. Některé druhy, jako například rybízová ovocná směs, se díky své plné navinulé chuti vyzrálého ovoce výtečně se hodí i ke smetanovým omáčkám, masům ze zvěřiny, drůbeže, hovězím steakům.

O VÝROBCI

Společnost Hamé je lídrem na českém trhu chlazených a trvanlivých potravin a je jednou z největších firem svého druhu v celé střední Evropě. Její základy leží ve dvacátých letech dvacátého století. Ve svém neustále se rozšiřujícím sortimentu nabízí paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, kompoty, kojeneckou stravu, bagety, sendviče, kečupy, tatarky, majonézy, sirupy a další.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°.
Název a adresa výrobce
Hamé s.r.o., Na Drahách 814, Kunovice 686 04
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, jablka (30%), červený rybíz (10%), bezinky na úpravu barvy), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, želírující látka: pektin, koncentrát z černé mrkve, aroma,antioxidant: citran vápenatý.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1026 kJ
Energetická hodnota 245 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 59.9 g
Z toho cukry 59.2 g
Bílkoviny 0.1 g
Sůl 0 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Příchuť Rybíz a brusinka

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007395