0
K pokladně

Ariel Mountain Spring prášek na praní

20 dávek
Běžná cena
229,90 Kč 11,50 Kč/dávka

Značka: Ariel

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ariel, značka doporučovaná výrobci Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, představuje prací prášek Ariel Mountain Spring Fast Dissolving.

Díky pracímu prášku Ariel dosáhne vynikající svěžesti a účinné odstranění skvrn dokonce i při krátkém praní na nízkou teplotu. 

Unikátní technologie rychlého rozpouštění se prášek při kontaktu s vodou rychle rozpouští, okamžitě se aktivuje a proniká hluboko do vláken i při cyklech s nízkou teplotou. Snižte teplotu praní na 30 °C a ušetřete až 60 % energie. (Spotřeba energie pračky při snížení teploty praní z 60 °C na 30 °C, běžný prací cyklus).

Jeho složení obsahuje biologicky rozložitelné složky (80 % všech organických složek je biologicky rozložitelných). Navíc, prací prášek Ariel Mountain Spring má 100% recyklovatelné balení.

O značce

Ariel patří mezi nejznámější značky vyrábějící prací prášky, prací gely a gelové kapsle. Zaměřuje se na ochranu životního prostředí, proto mezi své produkty zařadila i prací prášek bez obsahu fosfátů, zmenšila balení při zachování stejné síly a neustále se snaží o inovaci celého pracího procesu.

 

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte na suchém chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15% Aniontové Povrchově Aktivní Látky,Bělicí Činidla Na Bázi Kyslíku,<5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky,Fosfonáty,Polykarboxyláty,Zeolity,Enzymy,Optické Zjasňovače,Parfémy.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078915