0
K pokladně

Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. batolecí mléko

800 g
Běžná cena
619,90 Kč 774,87 Kč/kg

Značka: Nutrilon

Země původu:
Irsko
Zákonný název
Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od uk. 12. měsíce 800 g
Popis produktu

Představujeme vám recepturu batolecího mléka Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance, vyvinutou na základě pokročilého výzkumu mateřského mléka. Receptura obsahuje mléčnou bílkovinu naštěpenou na malé části, komplex SYNEO™ a také esenciální živiny včetně vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

Balení je praktické a splňuje vysoké požadavky na hygieničnost.

Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance obsahuje jedinečné SYNEO™- kombinaci probiotik (Bifidobacterium breve), bakterie přirozeně se vyskytující ve střevě kojených dětí, a prebiotik GOS/FOS. Navíc je složení také obohaceno o vápník, vitamíny C a D pro podporu imunity a nenasycenou mastnou kyselinu omega-3 (DHA).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Umělá výživa by měla být užívána jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

NÁVOD NA PŘÍPRAVU

  1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznoivých účinků Bifidobacterie breve v batolecím mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
  2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.
  3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření hrnečku ho krátce protřepejte ve svislé poloze. 4. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte. 

 

O ZNAČCE

Kojení je pro miminko ta nejpřirozenější věc a poskytuje mu i mamince spoustu výhod. Někdy se to ale s kojením nepovede tak, jak si maminka představovala a svého miláčka musí začít přikrmovat umělým kojeneckým mlékem. Je to i váš případ? Nezoufejte, nejste v tom sama. Výrobce kojeneckých mlék Nutrilon již od konce 19. století neustále vyvíjí a inovuje jejich recepturu, aby se co nejvíce podobala mateřskému mléku. Na vývoji nových receptur se podílejí uznávaní vědci, špičkoví odborníci na výživu a dietologové.

Sortiment značky Nutrilon je v oblasti počáteční dětské výživy nejširší na trhu a najdete v něm kojenecká mléka pro všechny děti, i pro děti se specifickými výživovými potřebami. Prozkoumejte jejich širokou nabídku na Košík.cz a objednejte svému andílkovi vysoce kvalitní kojenecká a batolecí mléka Nutrilon.

 

 

Adresa dodavatele
Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, Česká republika
Skladovací podmínky
Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce).
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

LAKTÓZA (z MLÉKA), hydrolyzovaná SYROVÁTKOVÁ bílkovina (z MLÉKA), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 9,2 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, lecitiny), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, RYBÍ olej, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, chlorid sodný, olej z Mortierella alpina, kyselina L-askorbová, chlorid draselný, inositol, taurin, síran železnatý, Bifidobacterium breve M16-V, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5´-monofosfát, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 272 kJ
Energetická hodnota 65 kcal
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 7.3 g
Z toho cukry 7.2 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 1.5 g
Sůl 0 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 12. měsíce

Alergeny

Ryby Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061755