0
K pokladně

PAC Hořovice Pizza rohlík

70 g
Běžná cena
14,90 Kč 212,86 Kč/kg

Značka: PAC Hořovice

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pizza rohlík 

Čerstvé pečivo pšeničné.

O dodavateli

Společnost má své základy již v roce 1995, kdy byla získána v rámci privatizačního projektu provozovna v Hořovicích, která byla vyčleněna ze státního podniku Středočeské pekárny a cukrárny Kladno s.p. V rámci optimalizace výrobního procesu byl v roce 1997 k naší společnosti připojen mlýn v Čisté u Rakovníka. V roce 2001 z důvodu rozšíření výrobních kapacit, společnost investovala do koupě průmyslové pekárny v Příbrami a v roce 2011 společnost přikoupila i pekárnu v Berouně.

 

Adresa dodavatele
Masarykova 153, 268 01 Hořovice
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotách 25°C
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

pšeničná mouka, 23% sýr Eidam (mléko, jedlá sůl, mlékařské kultury), pitná voda, 11% kečup (pitná voda, zahuštěný rajčatový protlak (140 g rajčat na 100 g kečupu), cukr, zahušťovadla: modifikované škroby; ocet, jedlá sůl, konzervant: sorban draselný, benzoan sodný; kořenící přípravek (sůl, glukózový sirup, extrakty z koření)), řepkový olej, pekařské droždí, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), zlepšující přípravek (cukr, sladová ječná mouka, pšeničná mouka, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou mono- a diacetylvinnou; řepkový olej, látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová; enzymy: amylázy, xylanázy).

 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1100 kJ
Energetická hodnota 261 kcal
Tuky 5.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.8 g
Sacharidy 42 g
Z toho cukry 8.4 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 1.7 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077037