0
K pokladně

PAC Hořovice Loupák sypaný (2ks)

120 g
Běžná cena
17,90 Kč 149,17 Kč/kg

Značka: PAC Hořovice

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Loupák sypaný bal. (2ks) 

Jemné pečivo

O dodavateli

Společnost má své základy již v roce 1995, kdy byla získána v rámci privatizačního projektu provozovna v Hořovicích, která byla vyčleněna ze státního podniku Středočeské pekárny a cukrárny Kladno s.p. V rámci optimalizace výrobního procesu byl v roce 1997 k naší společnosti připojen mlýn v Čisté u Rakovníka. V roce 2001 z důvodu rozšíření výrobních kapacit, společnost investovala do koupě průmyslové pekárny v Příbrami a v roce 2011 společnost přikoupila i pekárnu v Berouně.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu a chraňte před slunečním zářením
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 3 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

pšeničná mouka, pitná voda, cukr, řepkový olej, pekařské droždí, vaječná melanž, mák, citropasta (ovocný protlak (jablko), cukr, modifikovaný škrob: acetát zesíťovaného adipátu škrobu; regulátor kyselosti: kyselina citronová; přírodní aroma, konzervant: sorban draselný; pitná voda), jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný), vanilinový cukr (cukr, aroma: ethylvanilin), zlepšující přípravek (pšeničná mouka, emulgátor: stearoyl-2-mléčnan sodný; pšeničná bobtnavá mouka, regulátory kyselosti: uhličitan vápenatý, fosforečnany vápenaté; zahušťovadlo: guma guar; řepkový olej, látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová; enzymy).
 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1603 kJ
Energetická hodnota 381 kcal
Tuky 11 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 60 g
Z toho cukry 14 g
Bílkoviny 9.1 g
Sůl 0.9 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077021