0
K pokladně

Pampers Premium Care Maxi plenky, vel. 4 (9-14 kg)

104 ks
Doporučená cena
1 199,00 Kč
799,90 Kč 7,69 Kč/ks

Značka: Pampers

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Nejlepší pohodlí a ochrana pro citlivou pokožku děťátka od Pampers. Dlouhodobý kontakt citlivé pokožky vašeho děťátka s močí a nečistotami může mít negativní dopad na její stav. Vaše děťátko se pak kvůli tomu může cítit nepohodlně a být neklidné. 
 

Plenky Pampers Premium Care jsou speciálně navržené tak, aby poskytovaly nejjemnější a nejšetrnější ochranu díky 

  • Exkluzivní vrstvě DERMACOMFORT s absorpčními póry, která okamžitě odvádí vlhkost a nečistoty od pokožky a uzavírá je uvnitř plenky. Citlivá pokožka vašeho děťátka tak zůstává v suchu a chráněná.
  • Milionům mikropórů, které umožňují vzduchu volně proudit dovnitř plenky a udržují tak pokožku v suchu.
  • Jedinečnému systému zabezpečení ve 3 směrech, který rychle absorbuje tekutinu a pomáhá předcházet protečení v pase a kolem nožiček pro až 12hodinovou ochranu proti protečení.
  • Nadýchaným ultra hebkým materiálům, které šetrně zabalí pokožku vašeho děťátka do pohodlí a poskytnou jí ochranu.
     

Pampers Premium Care je světová jednička mezi značkami plenek. Pampers Premium Care jsou 100% bezpečné pro pokožku vašeho děťátka, jsou dermatologicky testované a neobsahují žádný z 26 parfémů klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny.
 

O značce

Značka Pampers vyrábí dětské plenky a vlhčené ubrousky, které jsou vítaným pomocníkem u přebalování. V mžiku s nimi očistíte špinavý zadeček a šup s nimi do koše. Pampers si v průběhu let vybudovaly stabilní postavení v oblasti péče o dítě nejen jako prodejce plenek, ale také jako partner ve vzdělávaní a předávání zkušeností.

Plenky Pampers neusínají na vavřínech a rok od roku se zlepšují. Odvádí vlhkost pryč od pokožky pořád rychleji, jejich tvar se dokonale přizpůsobí zadečku každého dítka, a všechno spolehlivě zůstane tam, kde má.

 

Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o. Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1075675