0
K pokladně

Bella Baby Happy Maxi Plus vel. 4+ (9-15 kg)

56 ks
Doporučená cena
349,90 Kč
299,90 Kč 5,36 Kč/ks

Značka: Bella Baby Happy

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Dětské pleny Happy Soft & Delicate Maxi Plus (velikost 4+) jsou doporučeny pro děti s hmotností 9-15 kg. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, dokonale se přizpůsobí tělu dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám té nejcitlivější pokožky – neobsahují žádné alergeny a minimalizují riziko vzniku opruzenin.
 

Jak výrobek používat

Před použitím je velmi důležité plenku aktivovat. Aktivace načechrá absorpční jádro, které je původně stlačené, a zvedne stojící manžety, které zabraňují postrannímu úniku. Plenku uchopte a několikrát roztáhněte, pak ji podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte a vytvořte tkz. korýtko. Plenku umístěte mezi nohy děťátka, ubezpečte se, že těsně přiléhá k tělu a zafixujte ji na těle dítěte pomocí elastických suchých zipů. Plenka je určena k jednorázovému použití, použitou plenku vhoďte do koše. 
 

O dodavateli

Společnost TZMO Czech Republic s. r. o. je jednou ze sedmnácti zahraničních poboček nadnárodního koncernu TZMO S.A. a na českém trhu působí od roku 2002. Je jedním z největších evropských výrobců a dodavatelů sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnických prostředků na světový trh.

 

Adresa dodavatele
TZMO Czech Republic s.r.o., Okružní 1174, 250 81 Nehvizdy
Skladovací podmínky
Skladujte v suchém prostředí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nontreated pulp fluff, superabsorbent, soft vapour permeable backsheet (printed), topsheet hydrophilic nonwoven, hydrophobic nonwoven, distribution layer - white, hydrophilic nonwoven – core wrap, elastic yarn positioned in the crotch and product leg cuffs, non elastic hook tapes, transparent frontal tape, hot-melt glues, hot-melt wetness indicator, elastic material (elastic ears), hydrophobic nonwoven SMS (non elastic ears), protective shape for the umbilical cord.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077194