0
K pokladně

Olymp Pesto ze zelených oliv pikantní

180 g
Běžná cena
69,90 Kč 388,33 Kč/kg

Značka: Olymp

Země původu:
Řecko
Popis produktu

Olymp Pesto ze zelených oliv pikantní.

O značce 

Řecké olivy Olymp vynikají svou chutí a kvalitou. Olymp nabízí svým zákazníkům zelené olivy Chalkidiki a černé olivy Kalamata naložené ve slaném nálevu, snack olivy v sáčcích bez nálevu, vakuované olivy s peckou a olivové pasty. 

O výrobci 

 Konstantopoulos S.A. je předním světovým výrobcem řeckých stolních oliv s více než 60 lety zkušeností. Úzkou spoluprací s více než 5 000 vybranými producenty po celém Řecku získávají nejlepší odrůdy oliv a zpracovávají je v široké škále stylů a forem, aby svým zákazníkům poskytli výjimečnou volbu. Konstantopoulos S.A. kombinuje mnoho desetiletí zkušeností s intenzivními technickými a akademickými znalostmi. Díky tomu se stali skutečně inovativní společností, zvyšující průmyslové standardy v celé oblasti.  Konstantopoulos S.A. se skládá ze dvou velkých závodů s nejmodernějším výrobním zařízením, které splňuje nejpřísnější normy kvality. S kapacitou přesahující 20 000 tun stolních oliv spolu s plně automatizovaným výrobním procesem, Konstantopoulos S.A. zaměstnává více než 300 lidí, takže může zaručit dodávku těch nejlepších olivových produktů po celý rok.  Export představuje 95% prodeje, díky čemuž je společnost Konstantopoulos S.A. skutečně mezinárodní společností působící na pěti kontinentech: Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii. Zkušený výrobní a prodejní tým Konstantopoulos S.A. má za cíl rozpoznávat a pochopit různé preference každého trhu.  Konstantopoulos S.A. říkají: „Jsme požehnáni našim okolím, a proto jsme se zavázali snížit dopad našich operací na životní prostředí použitím:  čištění odpadních vod plynové hořáky s nízkými emisemi tepelná čerpadla s vysokou účinností

 

 

Adresa dodavatele
ATI DELICATES s.r.o., Kubelíkova 1224/42, 130 00, Praha 3
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 7 dnů.
Název a adresa výrobce
KONSTANTOPOULOS S.A. „OLYMP“, 3rd km Nat. Road Katerini – Larisa, 601 00 Katerini, Greece
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 193 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 193 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ochucené zelené olivy 58,7% (zelené olivy, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová, antioxidant: kyselina L-askorbová), slunečnicový olej, sýrová pomazánka (mléko, jedlá sůl, mléčné kultury, syřidlo), extra panenský olivový olej, bazalkové pesto (olivový olej, slunečnicový olej, sušená bazalka, jedlá sůl, vlašské ořechy, syrovátka, česnek, piniové ořechy, bílý vinný ocet, směs tvrdého sýru a parmezánu (mléko, jedlá sůl, syřidlo, mikrobiální enzymy), kyseliny: kyselina citronová, kyselina mléčná), mandle, bylinky, čili papričky.

Může obsahovat arašídy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1600 kJ
Energetická hodnota 388 kcal
Tuky 38.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.3 g
Sacharidy 5.6 g
Z toho cukry 0.7 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 3.6 g
Sůl 4 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1074123