0
K pokladně

Laktos Eidam 30% plátky

100 g
Běžná cena
26,90 Kč 269,00 Kč/kg

Značka: Laktos

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Přírodní polotučný zrající sýr - plátky.

O VÝROBCI

Společnost Laktos, a.s. je vysoce dynamický a úspěšný obchodní subjekt, který působí na českém potravinářském trhu již od r. 1936. Zabývá se zahraničním obchodem, výrobou a distribucí mléčných výrobků do velkoobchodních i maloobchodních sítí, a to jak v rámci Evropy, tak i na trzích v Asii a Jižní Americe. Svým klientům nabízí mléčné výrobky nejvyšší kvality.

Firma Laktos, a.s. je také vlastníkem úspěšných značek, které jsou na českém trhu již několik desítek let, a proto stále si zachovávají svoji popularitu a poptávku (např. Smetánek, Jovokoktejl, Imperiál, Radlík či Laktosan).

V roce 2017 byl otevřen nový výrobní závod v Krásné Hoře nad Vltavou (okres Příbram), vybavený moderní technologií na výrobu mléčných produktů. Otevření nového závodu přispívá ke zvýšení kvality a bezpečnosti výrobků. Vyšší kapacita výroby umožňuje dodávat vlastní mléčné výrobky nejen na český a slovenský trh, ale i na zahraniční trhy.

Adresa dodavatele
Laktos a.s., Nová cesta 17, Praha 4, 140 00, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotách od +2°C do +8°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 74 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 74 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, jedlá sůl, mlékárenské kultury.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 989 kJ
Energetická hodnota 237 kcal
Tuky 15 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 10 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 25 g
Sůl 2 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073809