0
K pokladně

Somat Excellence Duo gel do myčky proti mastnotě 1,260l

70 dávek
Doporučená cena
489,00 Kč
399,90 Kč 5,71 Kč/dávka

Značka: Somat

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Somat Excellence gel do myčky nádobí pro excelentní čistotu i lesk - i při nízkých teplotách na eco a krátké programy!

Tento multifunkční tekutý prostředek na mytí nádobí kombinuje dvě doplňující se složení, která působí proti odolným skvrnám a nečistotám! Gel do myčky nádobí se rychle rozpouští i při ekologických cyklech s nízkými teplotami, takže nezanechává žádné zbytky a poskytuje zářivě čistý lesk po každém mycím cyklu. 

Navíc složení gelu do myčky Somat Excellence proti mastnotě obsahuje aktivní odmašťovače pro čisté a lesklé nádobí! Tekutý čisticí prostředek do myčky nádobí lze snadno dávkovat podle kapacity myčky a znečištění nádobí.

Ušetřete vodu a až 20 % energie přepnutím na eco program s nízkou teplotou nebo krátký program s nízkou teplotou při zachování excelentní čistoty a lesku. 

Hlavní výhody produktu:

 • Zářivý lesk
 • Účinný i při nízké teplotě
 • Hloubkové čištění připálenin
 • 0 % zbytků
 • Rychlá rozpustnost

Použití

 1. Otevřete víčko a naplňte dávkovací komoru odpovídajícím množstvím podle návodu pro doporučené dávkování.
 2. Zavřete dávkovací komoru a vyberte požadovaný program mytí. 

Doporučené dávkování

 • Lehce znečištěné nádobí: 18 ml
 • Středně nebo velmi znečištěné nádobí: 28 ml
   

O značce

V roce 1962 společnost Henkel uvedla na trh Somat, v Německu první čisticí prostředek vyvinutý speciálně pro myčku nádobí. Domácí spotřebiče tehdy nebyly příliš rozšířeny a myčka představovala nedostupný luxus.

Somat znovu prokázal svůj inovační potenciál v roce 1989 a stal se první značkou, která nabídla tablety do myčky. Nová forma se na trhu rychle stala standardem.


 


 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
HENKEL ČR, spol. s r.o. Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 13, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

< 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty; enzymy, parfémy, konzervační činidla (Phenoxyethanol)
 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071731