0
K pokladně

Hellmann's Barbecue omáčka s medem

250 ml
Akční cena 49,90 Kč
od 3 ks
62,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
74,90 Kč 299,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Nová Hellmann´s barbecue omáčka s medem zpestří každé grilování a zajistí kulinářský zážitek.

Barbecue omáčka s medem se perfektně hodí ke grilovaným křídýlkům, ale i ostatním druhům mas, společně vytvoří nezapomenutelný zážitek z jídla.

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo.

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +25°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 30 dní.
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, ocet (bílý vinný, JEČNÝ sladový), cukr, rajčatový protlak 9%, melasa z cukrové třtiny, modifikovaný škrob, med 2%, jedlá sůl, koření (obsahuje HOŘČICI), rostlinné oleje (slunečnicový, sójový), glukózový sirup, kouřové aroma, aromata, ANČOVIČKY (RYBY), citrónová šťáva koncentrovaná, bylinky.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 628 kJ
Energetická hodnota 148 kcal
Tuky 0.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 30 g
Z toho cukry 26 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 0.7 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Lepek Ano
Ryby Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060194