0
K pokladně

Maliny čerstvé vanička

125 g
Běžná cena
74,90 Kč 599,20 Kč/kg
Země původu:
Maroko
Popis produktu

Maliny.

O PRODUKTU

Malina je plodem přesněji plodenstvím maliníku. Ovoce je složeno z drobných kuliček, sytě růžové barvy, tvořících známé plody. Chuť mají sladkou s jemně nakyslou chutí, která se rozplývá v ústech, a navíc příjemně voní.

Maliny jsou určené k rychlé konzumaci, a jejich možnost použití je široká. Používají se k výrobě marmelád, šťáv, do jogurtů, dezertů i sirupů. Používají se také jako přírodní barvivo.

UPOZORNĚNÍ

Maliny lze skladovat pouze krátkodobě, jsou náchylné na plíseň a otlaky. Nemyté plody lze uložit do původní dózy nebo rozložit na tácek pokrytý papírovou utěrkou a vložit do lednice.

 

Adresa dodavatele
VALENCIA TRADING OFFICE S.L, AV. DEL MEDITERRÁNEO 8, ALBUIXECH, 46550
Skladovací podmínky
Maliny je možné skladovat jen krátkodobě, nejlépe v teplotě od +1°C do + 5°C. Zároveň plody nemyjte, dokud je opravdu nebudete používat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maliny.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070752