0
K pokladně

Capri Sun Safari fruits 10x200ml

2 l
Běžná cena
139,90 Kč 69,95 Kč/l

Značka: Capri Sun

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Nesycený nealkoholický ovocný nápoj. Oblíbené nápoje Capri-Sun se postarají o pitný režim dětí i dospělých, a to bez konzervantů, umělých barviv a sladidel.

O výrobci

Známé džusíky v kapsičce značky Capri-Sonne si zamilovali lidé z více než stovky zemí po celém světě. Jmenují se po italském ostrově Capri, ale jejich příběh začal koncem 60. let v německém Heidelbergu. Tamní výrobce limonády Rudolf Wild se rozhodl vytvořit lehce přenosné pití do kapsy a z jeho snahy vzešly džusíky Capri-Sonne, jak je známe dnes. V současnosti se nápoje vyrábí ve více než 23 zemích světa včetně Česka. Stále je vlastní Wildova firma Capri-Sonne Group. V Česku se o distribuci stará Vitar s.r.o.

Zajímavost

Kapsičky Capri-Sonne jsou proslulé tím, že si je lze vzít prakticky kamkoliv. Společnost to potvrdila v roce 2009, když vyvinula nápojové obaly určené pro astronauty. V roce 2010 se do kosmu vznesla posádka s prvními nápojovými obaly Capri-Sonne určenými pro vesmírný prostor.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem
Název a adresa výrobce
VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 76302 Zlín
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 309 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 305 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, směs koncentrátů z více druhů ovoce 12% (citronů 4,3%, ananasů 3,2%, pomerančů 2,9%, mandarinek 1,5%, limetek 0,1%), cukr, antioxidant: kyselina askorbová, přírodní aroma. Pasterováno. Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 146 kJ
Energetická hodnota 34 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 8.3 g
Z toho cukry 8.3 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068883