0
K pokladně

Capri Sun Mystic dragon 10x200ml

2 l
Původní cena
139,90 Kč
73,90 Kč 36,95 Kč/l

Značka: Capri Sun

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Nesycený nealkoholický ovocný nápoj. Oblíbené nápoje Capri-Sun se postarají o pitný režim dětí i dospělých, a to bez konzervantů, umělých barviv a sladidel.

O výrobci

Známé džusíky v kapsičce značky Capri-Sonne si zamilovali lidé z více než stovky zemí po celém světě. Jmenují se po italském ostrově Capri, ale jejich příběh začal koncem 60. let v německém Heidelbergu. Tamní výrobce limonády Rudolf Wild se rozhodl vytvořit lehce přenosné pití do kapsy a z jeho snahy vzešly džusíky Capri-Sonne, jak je známe dnes. V současnosti se nápoje vyrábí ve více než 23 zemích světa včetně Česka. Stále je vlastní Wildova firma Capri-Sonne Group. V Česku se o distribuci stará Vitar s.r.o.

Zajímavost

Kapsičky Capri-Sonne jsou proslulé tím, že si je lze vzít prakticky kamkoliv. Společnost to potvrdila v roce 2009, když vyvinula nápojové obaly určené pro astronauty. V roce 2010 se do kosmu vznesla posádka s prvními nápojovými obaly Capri-Sonne určenými pro vesmírný prostor.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem
Název a adresa výrobce
VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 76302 Zlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, směs koncentrátů z více druhů ovoce 10% (jablek 9,3%, banánů 0,5%, jahod 0,1%, pitahayi 0,1%), cukr, kyseliny: kyselina citronová, antioxidant: kyselina askorbová, přírodní aroma. Pasterováno. Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 168 kJ
Energetická hodnota 39 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 9.6 g
Z toho cukry 9.6 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068878