0
K pokladně

Authentic Bezinka - borůvka

80 g
Běžná cena
99,90 Kč 1 248,75 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Sypaný aromatizovaný ovocný čaj bez ibišku
Popis produktu
Nálož šťavnatých plodů
 
Tento ovocný čaj vznikl spojením voňavých bezinek, sladkých borůvek a lesních plodů. Příjemně nasládlé pití s omamnou vůní si zamilují malí i velcí.

Příprava

Vroucí vodou zalejte čaj v poměru 18 g (cca 5 vrchovatých čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 6 minut louhovat. Poté přeceďte.

Rozložitelný obal

Obal čajů je 100% rozložitelný. Ekologické balení našich produktů je pro nás prioritou a u sypaných čajů tomu není jinak. Vhodný a zároveň ekologicky šetrný materiál jsme hledali poměrně dlouho, ale nakonec se zadařilo! Praktické doypackové sáčky se zipovým uzávěrem jsou biologicky rozložitelné a kompostovatelné i v domácích podmínkách. Ačkoliv se čaj díky zipu dá skladovat i přímo v sáčku, doporučujeme ho po otevření přesypat do hermeticky uzavíratelné nádoby.  

Garant kvality

Jiří Olšák: „Kvalitní produkty a dobré vztahy jsou naším šálkem čaje.“

Jiří Olšák je výkonným ředitelem firmy Oxalis. Pokud si představujete, že při svém povolání sedí celý den v kanceláři, jste na omylu. Pan Olšák se jakožto milovník dobrých čajů rád podílí na všech procesech, od výběru produktů a jejich komponentů, přes výrobu až po skladování a expedici. Do firmy přináší myšlenky, které ji posouvají vpřed, ať už se jedná o nové technologické procesy a moderní vybavení nebo ekologický přístup k životnímu prostředí.

O výrobci 

Oxalis – je libo šálek prémiového čaje s příběhem?

Na počátku byla vášeň pro kvalitní sypaný čaj. Malá rodinná firma, která se v roce 1993 zrodila z čisté lásky k sypanému čaji, se za čtvrtstoletí rozrostla v renomovaného dovozce a zpracovatele sypaných čajů.

Z čajové zahrady přímo do vašeho šálku

Čaje nakupuje výhradně formou direct trade, tedy přímo od pěstitelů. Ve firmě Oxalis dobře ví, že pěstovat se musí i dobré vztahy, a tak své obchodní partnery pravidelně navštěvují a podporují v podnikání prostřednictvím vyšších odběrů, férových cen a sdílení znalostí.

Pro kompromisy není prostor

Postupem času si v Oxalis na kvalitu i chuť čajů vybudovali náročné požadavky. Aby se produkt dostal do jejich nabídky, musí projít přísným procesem degustací, diskuzí, telefonátů s dodavateli a také laboratorních testů, při kterých se kontroluje obsah pesticidů a těžkých kovů. Vy si tak můžete být jistí, že váš šálek obsahuje skutečně kvalitní a zdravotně nezávadný čaj plný báječné chuti.

Unikátní čajové směsi

Firmu Oxalis zřejmě znáte díky jejich širokému výběru originálních čajových směsí. Ty vznikají v rukou šikovných degustátorů a specialistů tady v Česku, v sídle firmy ve Slušovicích. Základem každé směsi je kvalitní čistý čaj, do kterého jsou následně přimíchány další komponenty – sušené ovoce, bylinky či koření. Výsledkem tohoto procesu je neodolatelná směs plná barev, chutí a vůní.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Chraňte před přímým světlem a teplem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jablka (57,1%), bezinky (23,5%), borůvky (8,3 %), červená řepa, květy sléze, přírodní aroma. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068723