0
K pokladně

Mucha Sekt ICE (dárkový box)

750 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
319,90 Kč 426,53 Kč/l

Značka: Mucha

Země původu:
Německo

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Jedinečná kombinace příjemné květinové vůně, aromatických muškátových tónů a jiskřivého perlení potěší všechny milovníky bublinek.

Nádherná barva letního slunce se při nalévání zlatavě zatřpytí v bohaté koruně tohoto svěžího sektu. Ve šťavnaté a dokonale vyvážené chuti hrají tóny zralého ovoce a zeleného jablka, které k létu neodmyslitelně patří. 

Mucha sekt Ice má plně recyklovatelný obal.Servírování

Mucha Sekt ICE podáváme ve chvíli, kdy je lahev správně vychlazená na 3-5 °C. Lahev by měla být před otevřením v lednici ideálně jeden až dva dny ve tmě a v klidu. Vyhněte se použití mrazáku, sektu byste tím uštědřili šok. Teplota při konzumaci má být 5 až 7 °C. Proto tak nízká teplota nachlazení lahve. Při rozlévání sektu do sklenek o pokojové teplotě sekt svoji teplotu mírně zvýší.

Servírujeme do větších vinných sklenic, na jejichž dno vložíme 4 kostky ledu a doléváme Mucha Sekt ICE asi do poloviny sklenice.Ocenění 

Medaili ze soutěže TOP 77 vín v České republice získal hned první měsíc po uvedení na trh. Na Slovensku jej ocenili stříbrem na výstavě vín Terra Wag 2021.

Umělec Alfons Mucha 

Alfons Mucha se stal tváří posledního velkého stylu – secese. Její ladné křivky dodnes uchvacují srdce lidí napříč generacemi i kontinenty a Muchova díla promlouvají ke všem lidem univerzálním jazykem krásy.

Jeho úspěch pramenil nejen v jeho píli, ale i nekonečné fantazii a nadšení, se kterým nahlížel na svět kolem sebe a zachycoval jej v dechberoucích výjevech.

 

Adresa dodavatele
Soare sekt a.s., Vídeňská 101/119, Brno
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 8-10 °C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vinná réva, SIŘIČITANY.

Obsah alkoholu
11,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1068217