Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Keycraft Jednorožec Zvířátko na zápěstí

Běžná cena
209,90 Kč 209,90 Kč/ks

Značka: Keycraft

Země původu:
Čína
Popis produktu

Plyšový náramek na ruku s výrazným trendy designem Jednorožce uprostřed.

Jemně plácněte náramek přes zápěstí a on se obtočí kolem vaší ruky a vytvoří zábavně vypadající náramek.

Vhodné pro děti od 3 let.

Roztomilý malý kamarád

Jednorožec, který s vámi bude cestovat po celý den! Bezpečně se připevní na zápěstí. Fialová barva s bílým bříškem a duhovou hřívou a ocasem.

Rozměry

  • Měří 16 cm na výšku
  • 25 cm na šířku
  • cca 10 cm na šířku

O značce

Keycraft byl založen v roce 1974 a nabízí různé produktové řady pro své dětské zákazníky.

Magnoidz je řada experimentálních vědeckých hraček, sad a pomůcek, které byly navrženy tak, aby zaujaly mladé mysli světem přírody, vesmíru, geologie a vědy. Vědecká řada Magnoidz je zábavná a kognitivní výzva pro děti všech věkových kategorií! Naše Dino Hatching Eggs jsou nejprodávanější produkty odvozené z originálního Dino Hatching Egg. Jednoduše umístíte hračku do vody a sledujete, jak rostoucí mazlíček rozlouskne vajíčko a pokračuje v růstu během několika dní. Je to skvělý zážitek pro děti a také zábavné překvapení, když se zvíře vylíhne!

 

Součástí balení je pouze plyšový jednorožec.

 

Adresa dodavatele
Inexad s.r.o., Na příkopě 854/14, 110 00 Praha 1, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1066797