0
K pokladně

Butlers Balotinka Mix z lásky

160 g
Běžná cena
199,90 Kč 1 249,38 Kč/kg

Značka: Butlers

Země původu:
Irsko
Popis produktu

Značka Butlers představuje špičkové irské čokoládové produkty. Při jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější ingredience.

O dodavateli

Delmart je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně Delmart vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách Delmart je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.


 

Adresa dodavatele
DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 165 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 165 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, glukózový sirup, invertní cukr, MANDLE, slazené kondenzované MLÉKO (MLÉKO, cukr), voda, LÍSKOVÉ OŘECHY, MÁSLO, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, MÁSLOVÝ olej, přírodní aroma, glycerol, kakaový prášek, mořská sůl, kyselina citronová, konzervační látky: kyselina sorbová, malinová zrna, sůl, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, kávový prášek. Mléčná čokoláda obsahuje min. 32% kakaové sušiny minimálně a min. 20% mléčných sušiny. Bílá čokoláda obsahuje min. 26% kakaové sušiny a min. 20% mléčné sušiny. Hořká čokoláda obsahuje min. 58% kakaové sušiny.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2046 kJ
Energetická hodnota 489 kcal
Tuky 28 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15 g
Sacharidy 52 g
Z toho cukry 46 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0.2 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065153