0
K pokladně

PÄNDY Cherry by Klara

50 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
54,90 Kč 1 098,00 Kč/kg

Značka: PÄNDY

Země původu:
Švédsko
Popis produktu

Gumové bonbony bez přidaného cukru, příchuť třešně. Obsahuje sladidla.

1g cukru na 1 balení.

O značce

Věříme, že "snacky" mohou a měly by být součástí zdravého životního stylu. Také věříme, že chuť a rozmanitost jsou klíčovými faktory.

S touto vizí byla společnost PÄNDY založena v roce 2015. Od té doby jsme vyrostli do značky, kterou jsme dnes s více než 30 trhy po celém světě. Neustále pro vás pátráme po nových produktech, které pro vás budou ty nejelšpí a bez kompromisu v chuti.

 

  

Nabízíme širokou škálu produktů včetně energetických nápojů, proteinových tyčinek, čočkových chipsů a cukrovinek. Během roku 2022 rozšíříme náš sortiment o nové příchutě a produkty a budeme i nadále poskytovat milovníkům jídla extra energii a radost po celém světě, od pondělí do neděle. :)

 

  

CHUŤ – Chuť je u našich produktů středem pozornosti. Štěstí prochází břichem, to je dobře známo.

ŽIVOTNÍ STYL - Věříme, že "snacky" mohou a měly by být součástí zdravého životního stylu každý den v týnu (Monday2Sunday)

ŠTĚSTÍ - Pokud vás dokážeme rozesmát, uspěli jsme. Chceme, aby naše produkty vypadaly stejně dobře, jako chutnají, a přinášely radost do vašeho každodenního života.

 

 

Adresa dodavatele
TAMBI s.r.o. Slavíčkova 827/1a, 638 00 Brno, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +15 do +22 °C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Polydextróza (vláknina), isomalto- oligosacharidy*, sladidlo (erythritol, acesulfam-K, sukralóza), želatina (hovězí), regulátor kyselosti (E296), aromata, barvivo (E100, E120, E131), povrchová úprava (erythritol, E296, E903). *Zdroj glukózy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 727 kJ
Energetická hodnota 170 kcal
Sacharidy 17 g
Z toho cukry 1.3 g
Vláknina 57 g
Bílkoviny 7.1 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1064556