0
K pokladně

Nimm2 Smilegummi Happies bonbóny

180 g
Běžná cena
29,90 Kč 166,11 Kč/kg

Značka: Nimm2

Země původu:
Německo
Popis produktu

Originální bonbóny Smile gummi od nimm2. 

Nimm2 Smilegummi jsou ovocné želatinové bonbóny s ovocnou šťávou a vitamíny. Prodávají se v mnoha různých variantách a příchutích.

O značce 

Bonbóny nimm2 jsou oblíbenou pochoutkou dětí i dospělých již od roku 1962 a patří k nejznámějším značkám tvrdých bonbónů v Německu. Jejich sortiment se stále rozrůstá. V souladu se svým heslem „vitamíny a sladkosti“ nabízí řada nimm2 různé druhy veselých a sladkých pochoutek.

Skladovací podmínky
Chraňte před teplem a vlhkem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Složení: glukózový sirup, cukr, jedlá želatina, ovocná šťáva (5%) z koncentrátu šťávy (hroznové víno, bezinka), kyseliny (kyselina citronová, kyselina mléčná), aromata, niacin, vitamin E, rostlinné koncentráty (černá mrkev, řasa Spirulina) kyselina pantothenová, extrakt z kurkumy, vitamin B6, biotin, vitamin B12, lešticí látky (karnaubský vosk, včelí vosk, bílý a žlutý). MŮŽE OBSAHOVAT: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1413 kJ
Energetická hodnota 332 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 75.3 g
Z toho cukry 52.1 g
Bílkoviny 6.5 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1044106